Thursday , 13 December 2018 / پنج شنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
خانه » مقالات » همه چیز درباره اینستاگرام

همه چیز درباره اینستاگرام

همه چیز درباره اینستاگرام

در این نوشته قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با برنامه اینستاگرام آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به شرح آموزشهایی در رابطه با این نرم افزار کاربردی خواهیم پرداخت.

Download instagram

8111e6 23ce3cf9ce244753a14998b960fcff5e همه چیز درباره اینستاگرام

takandroid.com

چرا ایـنستاگرام محبوب شد؟

اولین دلیل ایـن است که ایـن ستاگرام؛ برخلاف ظاهر عکس محورش؛ یک شبکه واقعا اجتماعی است . شايد تصور خيلي‌ها اين باشد كه ایـن ستاگرام تنها براي به نمایش گذاشتن عکس‌هایی ازغذا میل کردن تفريحات و ديگر كارهايي كه روزانه انجام می‌دهیم به‌وجود آمده؛ اما در دل ماجرا مي‌توان به آن به چشم یک پاتوق اجتماعی نگاه كردكه مي‌‌شود در آن از دغدغه‌های‌مان بگوییم.

دلیل دوم ایـن است که ایـن ستاگرام رایگان است . شما مي‌توانيد با آن عكس بگيريد؛ عكس‌تان را با وسائل هاي مختلفي كه برنامه در اختيارتان قرار مي‌دهد؛ اديت كنيد و آن را مثل آب میل کردن بـار گذاري كنيد. و همه اين اتفاقات كاملا رايگان است .
شايد براي مايي كه استفاده از انواع نرم‌افزارهای پولی و گران براي‌‌مان رايگان محسوب مي‌شود (مثل فتوشاپ) اين اتفاق چندان بزرگي نباشد؛ اما براي آنور آبي‌ها كه مجبورند هزينه‌هاي زيادي را براي اين نرم‌افزارها پرداخت كنند اين اپ موهبت بزرگي است .
براي كاربراني عادي؛ كساني كه مي‌توانند با فوتوشاپ كار كنند (حتي در اين میزان كه مي‌توانند سایز و سايز عكس را كم كنند) انسان ‌هاي خفني می باشند . چون فضاي فوتوشاپ براي آنها بسيار پيچيده و بغرنج است . اما در عوض کار با ایـن ستاگرام بسیار آسان و سرگرم‌کننده است؛ ایـن برنامه احتیاج به دستورالعمل پیچیده یا آموزش‌های ویِژه ندارد و هر كاربر عادي بعد از چندبـار خرابکاری در نهايت لم كار دستش مي‌آيد.

عكس‌هاي‌تان سنگين است؟ مدت زماني زيادي طول مي‌كشد تا بـار گذاري شود؟ سرعت اينترنت پايين است؟ تمام اين سبك مشكلات روي مخ را اين اپ برطرف كرده. كافي است عكس مورد نظـر را بدهيد به اينستاگرام؛ خودش سایز ‌اش را پايين آورده و سریع برق و باد بـار گذاري مي‌كند. و تازه مي‌توانيد با يك اشاره و به سادگي عكس‌تان را در ديگر شبكه‌هاي اجتماعي بفرستيد.

%name همه چیز درباره اینستاگرام

ایـن ستاگرام؛ برخلاف ظاهر عکس محورش؛ یک شبکه واقعا اجتماعی است

وقتي عكس‌هاي زيبا و منحصربه‌فردي كه در اينترنت و سايت‌هاي عكاسي منتشر مي‌شوند؛ مي‌بينيد با خودتان فكر مي‌كنيد طرف عجب خلاقي‌بوده و خلاقيتي زده. اينستاگرام شايد نتواند شما را به آن غول‌ انتها عكاسي مبدل كند كه عكس‌هايش همه را مبهوت خود مي‌كند. اما اين اپ با همين تجهيزات و  توانايي‌هاي كمش مي‌تواند شما را فرد خلاقي كند كه به همه‌چيز جور ديگري نگاه مي‌كنيد.  كافي است تعدادزيادي عكس‌هاي اينستاگرامي ببينيد تا مدقت شويد اين كادر مربعي آسان چطور مي‌تواند از ساده‌ترين؛ معمولي‌ترين و دم دست‌ترين چيزهاي زندگي چطور آثار هنري به‌وجود مي‌آورد.

چطور در ایـن ستاگرام مشهور شویم؟

ایـن ستاگرام بیش از 200 میلیون کاربر فعال دارد که بیشتر آنها به دلیل شهرت ذاتی که دارند؛ مورد دقت می باشند و بعضی عکاس‌های حرفه‌ای به شمار می‌آیند. اما در ایـن بین بعضی کاربران آسان توانستند با استفاده از چند ترفند ابتدایی خود را به صدر فهرست محبوب‌ترین‌ها بکشانند. در ایـن پارت می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور ایـن کار میسر می‌شود.

اولین قدم برای محبوب کردن صفحه ایـن ستاگرام رفتن سراغ اکانت‌تان است . شما بایستی برای صفحه ایـن ستاگرام خود یک نام آسان انتخاب بکنید که در صورت جست و جو به راحتی پیدا شود. در پارت دربـار ه بهتر است توضیح کوتاهی بدهید.

دومین قدم استفاده از یک عکس هنری برای عکس پروفایل است . همچنین از گذاشتن اشیا برای عکس پروفایل به شدت پرهیز بکنید ؛ چون سبب می‌شود کاربران به شما اعتماد نکنند. همین طور بهتر است در مورد نوشتن علایق شخصی خود در ایـن ستاگرام تردید نکنید؛ چون ایـن کار سبب می‌شود کاربران بدانند با چه کسی طرف می باشند .

سومین قدم انتخاب یک دسته بندی موضوعی برای عکس‌های‌تان است . اشکالی ندارد که خارج از ایـن دسته بندی عکس‌های متفاوتی بگذارید اما داشتن موضوع وامیزان کمک می‌کند دیگـر کاربران بدانند با چه صفحه‌ای روبه رو می باشند . طبقه‌بندی موضوعی از قبیل ورزش؛ آشپزی؛ کتاب؛ رنگ؛ لباس؛ طبیعت و غیره کمک می‌کند عکس‌های شما بهتر دیده شود.

%name همه چیز درباره اینستاگرام

قبل از گذاشتن عکس‌ها بهتر است روش استفاده از وسائل ک‌های ایـن ستاگرام را به خوبی بشناسيد

چهارمین قدم؛  قبل از گذاشتن عکس‌ها بهتر است روش استفاده از وسائل ک‌های ایـن ستاگرام را به خوبی بشناسيد. یک کاربر محبوب در صفحه ایـن ستاگرام کسی است که کار با فیلترهای عکس ایـن شبکه اجتماعی را به خوبی فراگرفته. همین طور می‌توانید برای انعکاس بهتر تصویرتان از نرم‌افزارهای دستکاری عکس دیگـر استفاده بکنید .

پنجمین قدم؛  دقت بکنید که تعداد اشتراک عکس در ایـن ستاگرام ارزش دارد؛ اما شما نبایستی روزی 1000 عکس منتشر بکنید ؛ ولی بایستی در هر هفته حداقل سه عکس در صفحه خود بگذارید تا به‌عنوان یک کاربر فعال شناخته شوید.

ششمین قدم؛  در مورد عکس‌تان یک خط توضیح بنویسید؛ قرار نیست در ایـن یک خط بسیار رسمی باشید و از طرف دیگـر قرار نیست بی‌ادب باشید! بهتر است یک جمله نیمه رسمی را که به جذب مخاطب کمک می‌کند انتخاب بکنید و انتشار دهید.

اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , هشتگ در اینستاگرام , کانال تلگرام , دانلود اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , کانال تلگرام

هفتمین قدم؛می‌توانید صفحه ایـن ستاگرام خود را به دیگـر شبکه‌های اجتماعی متصل بکنید و دوست ها زیادتری برای خود دست و پا بکنید . از طرف دیگـر بایستی در صفحه ایـن ستاگرام فعال باشید. چنانچه عکس‌های دیگـر ان را لایک نکنيد؛ آنها ممكن است مواجهه به مثل كنند! پس بهتر است تعداد فهرست صفحه‌های محبوب‌تان را افزوده شدن دهید. همین طور می‌توانید از دفتر تلفن گوشی برای افزوده شدن تعداد دنبال‌کننده‌های صفحه خود استفاده بکنید .

هشتمین قدم؛ از هشتگ استفاده بکنید . از ویژگی ها ی به کار بردن هشتگ در صفحه ایـن ستاگرام هر چقدر که بگوییم باز کم است؛ چون ایـن راهکار آسان کمک می‌کند عکس‌های شما بیشتر دیده شود. بهتر است در مورد موضوع عکس‌تان از هشتگ‌های مرتبط استفاده بکنید . همین طور استفاده از هشتگ‌های محبوب به دشت توصیه می‌شود مانند#instagood, #picoftheday,

#likeitup

اعلان ها یا نوتیفیکیشن ها

از آن جایی که اینستاگرام را می توان به نحوی یک شبکه اجتماعی محسوب کرد اعلان هایی نیز برای آن پیش بینی شده است. با مراجعه به تنظیمات و انتخاب گزینه Push Notification Settings می توانید تنظیم کنید که هنگامی که فردی تصویر شما را لایک می کند، نظری می نویسد، شما را دنبال می کند و یا در عکسی تگ می شوید به شما اعلانی داده شود. همچنین در صفحه اصلی دکمه دوم از سمت راست مربوط به News یا اخبار است. در زبانه You می توانید این اعلان ها را ببینید و در بخش Following متوجه شوید که دوستانتان چه تصاویری را لایک کرده اند و یا چه کسانی را دنبال کرده اند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید تصاویر اینستاگرام خود را در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بگذارید می تواند در قسمت تنظیمات گزینه Sharing Settings را انتخاب کرده و اکانت هایی مانند فیس بوک، توییتر، فلیکر، تامبلر و Foursquare را به آن اضافه کنید. سپس می توانید تنظیم کنید که در کدام قسمت از هر شبکه تصویر شما به اشتراک گذاشته شود.

مساله درخواست کد امنیتی در ایـن ستاگرام:

در زمان باز کردن صفحه ایـن ستاگرامو صفحه ای باز می‌شود که از من کد امنیتی می‌خواهد. راه‌حل چیست؟

پاسخ: ایـن مساله به ایـن دلیل است که در زمان ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد نکـرده ‌اید. برای رفع مساله شماره تلفن همراه خود را وارد کـرده و منتظر دریافت کد بمانید. ایـن کار را تنها برای یک بـار انجام دهید و در صورت عدم دریافت کد آن را با یک شماره همراه دیگـر ترجیحاً غیر از همراه اول امتحان بکنید . از ارسـال چندین بـار ه درخواست خودداری بکنید چون با انجام ایـن کار کدهای ارسـال شده قبلی که احتما لاً دریافت خواهید کرد نامعتبر شده و بعد از چندین بار دیگـر کدی برایتان ارسـال نخواهد شد. ایـن مساله راه‌حل دیگـر ی ندارد!

مدتی هست که نمی‌توانم لایک یا فالو کنم و موقع لایک و فالو کردن یک صفحه سفید باز می‌شود؟

احتما لاً به علت لایک و فالو کردن زیاد در مدت زمان کم  یا دلایل دیگـر از طرف ایـن ستاگرام بلاک شدید ولی علت مهم مساله ایجاد شده در همـان صفحه سفید است که صفحه مورد نظـر دیر باز  می‌شود و در اکثر مسائل به علت سرعت پایین ایـن ترنت کلا ً باز نمی‌شود پس یا بایستی صبر بکنید و یا روش‌های دیگـر برای تغییر آی‌پی را امتحان بکنید ! پس با وارد کردن کد امنیتی که خود ایـن ستاگرام به شما می‌دهد می‌توانید مساله را برطرف بکنید .
همچنین در بعضی مسائل صفحه ای باز می‌شود که درخواست شماره تلفن برای فرستادن کد امنیتی می‌کندو بعد از وارد کردن شماره همراه با کد +۹۸ کد امنیتی فرستاده خواهد شد ولی در اکثر مسائل برای اپراتورهای ایران کدی فرستاده نمی‌شود که دلیل آن معین نیست پس بهتر است در زمان ثبت‌نام حتما ً شماره همراه را وارد بکنید .

چطور می‌توانم عکس خود را در بخش Explore قرار دهم؟

بخش Explore برای هر کاربر مفرق بوده و بسته به علایقو دوست ها و عکسهایی که دوست ها شما لایک کـرده ‌اند تغییر می‌کند. پس قرار دادن تصویرتان در ایـن صفحه غیرممکن است !

چطور می‌توانم چندین کاربر را به صورت همزمان آنفالو کنم؟

آنفالو کردن تعداد زیاد کاربر در یک روز به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. فالو کردن تعداد کاربران زیاد برای دریافت فالوبک و آنفالو کردن آن‌ها احتما لاً سبب غیرفع ال شدن همیشگی اکانت شما از طرف ایـن ستاگرام خواهد شد.

چطور در ایـن ستاگرام همزمان بیش از یک اکانت داشته باشم؟

قابلیت استفاده همزمان از چند اکانت در ایـن ستاگرام اخیرا به ایـن شبکه اجتماعی اضافه شده است . برای آموزش استفاده و جزئیات بیشتر به ایـن مطلب مراجعه بکنید .

چطور می‌توانم پیغام دایرکتی را که ارسـال کـرده ‌ام لغو کنم؟

کافیست انگشت خود را روی پیغام نگه داشته و Unsend Message را بزنید. چنانچه مخاطب شما پیش از Unsend کردن پیغام شما را ندیده باشد اعلانی مبنی بر پیغام از طرف شما دریافت خواهد کرد اما قادر به مشاهده آن پیغام نخواهد بود.

چطور می‌توانم لینک پروفایل یا کانال تلگرام خود را در صفحه پروفایل ایـن ستاگرام قرار دهم؟

متأسفانه ایـن قابلیت توسط ایـن ستاگرام مسدود شده و دیگـر امکان قرار دادن لینک پروفایل تلگرام و یا اسنپ‌چت را ندارید. اما مطابق معمول
ما برای حل ایـن مساله راه‌حل‌هایی سراغ داریم که می‌توانید در ایـن مطلب آن را بخوانید.

در زمان ویرایش پروفایل با پیغام Links asking someone to add you on another service aren’t supported on Instagram. مواجه می شوم چاره چیست؟

به سوال قبل مراجعه بکنید .

خطای Your account has been disabled for violating our terms به چه معناست؟

اکانت شما به دلیل سرپیچی از قوانین ایـن ستاگرام (فالو یا آنفالو زیاد در محدوده وقتی کمو جذب فالور به شیوه نامتعارفو استفاده از اپلیکـی شن های جذب فالورو کامنت های تبلیغاتیو پست محتوای غیرقانونی و …) توسط ایـن ستاگرام غیرفع ال شده است . اکنون راهی برای فعال کردن مجدد وجود ندارد.

برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*