Monday , 18 March 2019 / دوشنبه , ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آخرین اخبار
خانه » مقالات » درب اتوماتیک های نسب شده

درب اتوماتیک های نسب شده

درب اتوماتیک های نسب شده انواع متنوعی را شامل می‌شود که با توجه به نیازسنجی و خواست افراد برای مکان‌های متفاوت متناسب با آن فضا طراحی می‌شود.می‌توان گفت درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی ساده‌ترین حالت ازلحاظ شکل ظاهری، انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد زیرا درواقع درب شیشه‌ای لولایی همان درب شیشه سکوریت معمولی تک لنگه یا دو لنگه است که به‌صورت اتوماتیک عمل می‌کند.

automaticdoor3 درب اتوماتیک های نسب شده

ویژگی‌های متمایز درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی:

درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی نصب بسیار ساده‌ای دارد. می‌توان بدون نیاز به تعویض درب شیشه سکوریت، آن را به درب اتوماتیک تبدیل نمود، می‌توان درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی را برای ساختمان‌های بازسازی‌شده، بسیار مناسب دانست؛ چراکه در این حالت در کاهش هزینه‌های پروژه بسیار مؤثر بوده و جزو مقرون‌به‌صرفه تر ین درب اتوماتیک شیشه‌ای محسوب می‌گردند.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی بر روی درب موجود در ساختمان، در صورت کم بودن وزن آن امکان‌پذیر خواهد بود. این درب‌ها با امنیت بسیار بالا و به‌سادگی نصب .

 

 

تمامی شیشه‌های سکوریت نسب شده بر روی انواع درب اتوماتیک قابلیت سند بلاست شدن را دارا می‌باشد.

در زمان بازسازی ساختمان خود ایجاد تنوع و زیبایی هرچه بیشتر با طرح‌های متنوع سندبلاست شیشه سکوریت را فراموش نکنید.

شرکت رامادر با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در ارائه تمامی خدمات نصب ، اجرا و نیز خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه‌ای همواره در تلاش برای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود می‌باشد.

Automaticdoorfolding3 درب اتوماتیک های نسب شده

مشاوران ما به شما پس از بازسازی فضای خود بر اساس نیازسنجی و بودجه شما پیشنهادهای متفاوتی را ارائه می‌دهند،درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی مناسب برای ساختمان‌های مسکونی، درمانگاه‌ها، مراکز نگهداری از افراد کم‌توان، مدارس و… می‌باشد.

به‌اضافه این‌که اساساً این درب‌ها با باز و بسته شدن به‌طور اتوماتیک، می‌توانند سهم به سزایی در کاهش میزان هدر رفت انرژی داشته باشند.

نکته دیگر اینکه تنها با فشاری اندک به روی بدنه درب به‌صورت اتوماتیک بازمی‌گردد. در شرایط قطعی برق نیز می‌توان درب را به‌صورت دستی باز کرد. البته این نوع درب برای مکان‌هایی با تردد بالا اصلاً مناسب نیست.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*