دوشنبه , ۵ مهر ۱۴۰۰
قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه » مقالات » نکاتی در زمینه اجاره خودرو

نکاتی در زمینه اجاره خودرو

نکاتی در زمینه اجاره خودرو

با پیشرفت تکنولوژی و نزدیک شدن بسیاری از بازارها به یکدیگر ، چهره بسیاری از بازارها تغییر کرده است، به طوری که بسیاری از شغل های قدیمی از بین رفته وشغل های جدید را می توانیم در این بازارها شاهد باشیم. برای مثال در گذشته شما برای سفر به یکی از شهرها باید وسیله خود را سوار می شدید و خستگی سفر را به جان می خردید زیرا در شهر مورد نظر نمی توانستید بدون وسیله کاری را از پیش ببرید. در ادامه با سازمان مالی همراه باشید تا در این قسمت از اخبار خودرو امروز به معرفی نکات مهم برای اجاره خودرو بپردازییم.

Car Rental نکاتی در زمینه اجاره خودرو
اجاره اتومبیل

اما یکی از کسب و کارهایی که اخیرا در شهرها بوجود آمده است، اجاره خودرو می باشد، این کار باعث شده تا شما در شهرهای مختلف خودرو داشته باشید و به تمام کارهای خود برسید، این کار باعث می شود تا هزینه های احتمالی برای شما بسیار کاهش یابد و شما با آرامش بیشتری می توانید سفر کنید.اما نکاتی برای رزرو این اتومبیل ها وجود دارد که با رعایت کردن این نکات می توانید تجربه ای لذت بخش را تجربه کنید.

Car Rental1 نکاتی در زمینه اجاره خودرو
اجاره اتومبیل

برای اطمینان بیشتر از کارکرد درست و انعطاف پذیر اجزای متحرک آن ها را باز و بسته کنید برای مثال آینه ها را چک کنید یا به صورت دستی و یا به صورت اتومات ، لاستیک خودرو را کاملا چک کنید تا ظاهر مناسبی داشته باشد و مارک ان ها یکسان است یا مدل آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.

در مرحله بعدی بهتر است موتور خودرو را بررسی کنید، این کار نیاز به تخصص دارد ، اما شما بعنوان یک نفر می توانید این کار را انجام دهید، هر چند به صورت سطحی برای این کار این مورد را مورد توجه قرار دهید که در جهای مختلف موتور نباید جای لکه روغن باشد و در هنگام روشن و خاموش کردن موتور نباید از موتور صدای ناهنجار و نامعقول به گوش برسد.

در مرحله آخر تجهیزات خودروی کرایه شده را بررسی کنید، اتومبیل دارای تجهیزات اضافی هست یا خیر!! به طور معمل خودرو های کرایه ای باید دارای یک عدد لاستیک زاپاس ، آچار چرخ و یک عدد جک باشند تا در هنگام پنچر کردن لاستیک از آن ها بتوانید استفاده کنید.

Car Rental3 نکاتی در زمینه اجاره خودرو
اجاره اتومبیل

در آخر به قرارداد توجه کنید قوانین ناظر بر عقد استیجاره و روابط موجر و اجاره کننده بارها و بارها تغییر کرده است، مصوب سال‌های ۱۳۵۶، ۱۳۶۲ و ۱۳۷۶ است. این را مد نظر داشته باشید که هر رابطه استیجاری ممکن است تحت یکی از این قوانین قرار گیرد، پس توجه به متن اجاره خودرو، ضروری است و باید با آگاهی کامل صورت پذیرد تا گرفتار مرحل قانونی نشوید.

مدارک لازم را در هنگام اجاره خودرو تحویل بگیرید، قرارداد اجاره ماشین، بیمه ماشین و در صورت نیاز در سفرهای خارجی باید گواهینامه بین المللی خود را به همراه داشته باشید تا سفری بدون تنش و با آسایش بیشتری را تجربه کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی

درمورد سرور مجازی چه میدانید؟

درمورد سرور مجازی چه میدانید؟ سرور مجازی نوعی سرور مجازی سازی شده توسط یک مجازی ساز از یک سرور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *