دوشنبه , ۵ مهر ۱۴۰۰
قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه » دسته‌بندی نشده » نقش دانشگاه ها در ساخته یا ایجاد امید و همچنین انگیزه – شریف

نقش دانشگاه ها در ساخته یا ایجاد امید و همچنین انگیزه – شریف

نقش دانشگاه ها در ساخته یا ایجاد امید و همچنین انگیزه

|نقش دانشگاه ها در ساخته یا ایجاد امید و همچنین انگیزه از شریف|

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بر نقش دانشگاه‌ها در مبارزه با تحریم، تاکید کرد و همچنین گفت: دانشگاه در ساخته یا ایجاد اعتماد و همچنین امید به بعدی در گذر از معظلات و مسائل و مشکلات پیش رو نقش مهمی دارد.

به به گفته ایسنا، عبدالرضا باقری در آیین تکریم و همچنین معارفه رییس دانشگاه تبریز، یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های دانشگاه در کنار توسعه علمی‌، ارتقای کیفیت و همچنین تربیت قوه متخصص را پاسخگویی به نیازهای جامعه دانست و همچنین گفت: نقش دانشگاه‌ها بایستی و حتما در کمک به دستگاه‌های اجرایی در شرایط تحریم پررنگ باشد، در زمان جنگ، دانشگاه‌ها در تامین نیازهای واحدهای دفاعی و همچنین نظامی، کمک بسیاری کردند.

او همچنین عنوان کرد: بایستی و حتما قبول کنیم که وارد شرایط جدیدی شده‌ایم و همچنین مسائل غیرعادی می باشد، مدیریت دانشگاه نیز در آن شرایط غیرعادی و همچنین سخت‌تر خواهد بود.

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در ادامه بر ضرورت بهره بری و استفاده از منابع و همچنین سرویس ها و خدمات آموزشی و همچنین پژوهشی و همچنین کمک به دست اندرکاران جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه تاکید کرد.

باقری تاکید کرد: دانشگاه‌ها در تولید کالای با کیفیت ایرانی و همچنین کیفی سازی آن هم و همچنین تامین قطعات مورد مستلزم و نیاز کمک کنند.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنانش عنوان کرد: ‌از تمامی اساتید و همچنین مسئولان دانشگاه تبریز به دلیل کمک به ارتقای دانشگاه و همچنین جایگاه علمی کشور در سطح بین‌المللی، قدردانی می‌کنیم، امیدواریم آن دانشگاه همچنان با سبقه علمی خوب بیش از قبل در کشور افتخار آفرین باشد.

باقری افزود: به نظر می‌رسد مسئولیت در دانشگاه، به دلیل ماهیت ماموریت و همچنین ترکیب قوه انسانی دانشگاه یکی از حساس‌ترین و همچنین سخت‌ترین مشاغل بوده و همچنین آن امر در دانشگاه تبریز نیز به دلیل وجود ۷۰۰ فرد یا شخص هیات علمی تاثیرگذار و همچنین صاحب فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین بیش از ۲۰ هزار دانشجو صدق می‌کند.

قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و همچنین فناوری در پایان، متذکر شد: در صورتی که دانشگاه منشا همه تحولات هست، انتظار می‌رود تحولات توسط رییس دانشگاه دنبال می شود.

گفتنی می باشد؛ در آن مراسم میر رضا مجیدی به عنوان ریاست جدید دانشگاه تبریز معرفی و همچنین از زحمات محمدرضا پورمحمدی قدردانی شد.

نقش دانشگاه ها در ساخته یا ایجاد امید و همچنین انگیزه در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۲۰ ۱۸:۴۹:۵۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *