دوشنبه , ۵ مهر ۱۴۰۰
قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه » مقالات » هدف از طراحی لوگو چیست؟

هدف از طراحی لوگو چیست؟

هدف از طراحی لوگو چیست؟

دربارهی طراحی لوگو مقالات متعددی ارائه شده است اما باید دانست که طراحی لوگو کاری چند بعدی است و بررسی آن به صورت حرفه ای برای افراد مبتدی بسیار ضروری است.

86 هدف از طراحی لوگو چیست؟
هدف از طراحی لوگو چیست؟

عملکرد و کاربرد های طراحی لوگو در یک نگاه

به طور خلاصه می توان گفت از طراحی لوگو راهی میانبر و سریع برای به خاطر سپردن برند یک شرکت و محصولات آن است, آن هم در مسیری که صاحبان شرکت و سرمایه می خواهند. قطعا ما در طول زندگی مان با تعداد بیشماری لوگو مواجه شده ایم که هر کدام برند یک شرکت معتبر و جهانی بوده اند.

لوگو می تواند از نظر روانی ذهن انسان را چنان بفریبد که در کسری از ثانیه انسان مجذوب لوگو شود و چنان در ان غرق شود که طرح و پیام ان را به صورت ماندگار به ذهن بسپارد.

عملکرد و راندمان تبلیغاتی طراحی لوگو

باید بدانید تاثیری که یک لوگوی حرفه می تواند بگذارد بسیار بسیار بیش تر از تبلیغات گران و بی برنامه است. تبلیغات درست و اصولی به همراه یک لوگوی حرفه ای می تواند کار شما را تسریع بخشد. در هر تجارت نو پا و تازه تاسیس قبل از هر تبلیغ, ابتدا باید هدف از تبلیغ مشخص شود.در هر تجارتی هدف از تبلیغات, فرمول زیر مشخص می شود:

 

چرا تبلیغات؟

پاسخ درست: در راستای دیده شدن

بسیار پیش آمده که بر روی بیلبورد های بزرگ شهر ها بدون ذکر جزئیات و تبلیغات میدانی و محیطی, تنها لوگوی ان به تصویر کشیده شده است که این برای منظور و رساندن هدف کافیست. این تبلیغات درست با در دست داشتن یک شناسنامه ی معتبر و برنامه ی قدرتمند، می تواند جلوه ای زیبا به برند و کمپانی شود و آن را تا سطح بالایی ارتقا دهد. باید به این نکته توجه فراوان کرد که اگر طراحی لوگو بدون استانداردهای لازم و حرفه ای صورت گیرد نه تنها سبب پیشرفت نمی شود بلکه مردم با بی توجهی تمام از کنار آن عبور می کند.

 

سایر عملکردهای طراحی لوگو

طراحی لوگوی حرفه ای نماینده برندی است که اعتبار جهانی دارد و به نوعی اصالت برند را تعیین می کند و رعایت این قوانین در دنیای تجارت اهمیت زیادی دارد.

ازدیگر کاربردهای طراحی لوگو فروش هرچه بیش تر ان است مانند اپل که یکی از دلایل اصلی فروش جهانی اپل همین برند اوست.

طراحی لوگوی حرفه ای سبب تاثیر گذاری هرچه بیش تر پیام و محصول شرکت در ذهن مخاطب می شود.

خب دوستان از توجه شما به مقاله هدف از طراحی لوگو چیست؟ سپاسگزاریم. در صورتی که قصد طراحی لوگو دارید پیشنهاد می کنیم به سایت کی نگار knegar.com مراجعه نمایید

مطلب پیشنهادی

نکاتی در زمینه اجاره خودرو

نکاتی در زمینه اجاره خودرو با پیشرفت تکنولوژی و نزدیک شدن بسیاری از بازارها به یکدیگر ، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *